جمعه, 06 بهمن 1396 ساعت 13:48

كميته كردستان حزب کمونیست کارگری- حکمتیست. در محکومیت حکم اعدام رامین حسین پناهی

 كميته كردستان حزب کمونیست کارگری- حکمتیست. در محکومیت حکم اعدام رامین حسین پناهی

امروز بیدادگاه انقلاب شهر سنندج رامین حسین پناهی زندانی سیاسی را به اعدام محکوم کرد. این حکم شنیع و غیر انسانی امروز پنجشنبه پنجم بهمن ماه به وی ابلاغ شده است. این حکم جنایتکارانه روز دوشنبه بیست و پنجم دی ماه در اولین جلسه دادگاه فرمایشی در شعبه ۱ بیدادگاه سنندج علیه رامین حسین پناهی به جرم "اقدام علیه امنیت ملی" به ریاست قاضی "سعیدی " صادر شده است.

رامین حسین پناهی روز جمعه دوم تیرماه توسط نیروهای امنیتی رژیم جنایتکار اسلامی در شهر سنندج دستگیر شد و به دنبال ان امجد حسین پناهی و سایر اعضای خانواده رامین نیز از طرف دستگاههای امنیتی رژیم دستگیر و تحت فشار و بازجویی قرار گرفته اند. رامین طی بیشتر از هفت ماه بازداشت مورد شکنجه وحشیانه دستگاههای مخوف اسلامی و اذيت و آزار اين شكنجه گران قرار گرفته و در سلول انفرادی بسر برده است.

حکم اعدام رامین حسین پناهی در شرایطی صادر شده است که جمهوری اسلامی از هر طرف مورد نفرت وتعرض مردم آزادیخواه ایران قرار گرفته است. با آغاز جنبش اعتراضی مردم در سراسر ایران در هفته های گذشته رژیم اسلامی ایران به وحشت افتاده و برای انتقامجویی و ایجاد وحشت در جامعه، دستگیری های وسیع به راه انداخت و چندین تن از جوانان انقلابي را زیر شکنجه به قتل رساند. در سنندج نیز سارو قهرمانی و کیانوش زندی از دستگیر شدگان اعتراضات این شهر، زیر شکنجه های وحشیانه و قرون وسطایی دستگاههای امنیتی رژیم جان خود را از دست دادند. امروز این جانیان می خواهند با اعدام رامین حسین پناهی به این وحشیگری ادامه دهند .

نباید اجازه داد که رامین حسین پناهی اعدام شود.

كميته كردستان حزب حکمتیست حکم اعدام رامین حسین پناهی را بشدت محکوم می کند و از مردم مبارز شهر سنندج درخواست می کند که رژیم جنایتکار اسلامی را برای لغو اعدام رامین حسین پناهی به هر شیوه ممکن تحت فشار قرار دهند و اجازه ندهند که این حکم شنیع و غیر انسانی را به اجرا درآورند.

كميته كردستان حزب کمونیست کارگری – حکمتیست

٢٥ ژانویه ٢٠١٨

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پربازدید